• slider1.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
  • slider5.jpg

Informacje dotyczące przywrócenia pracy przedszkola od 25 maja 2020r.

PILNE!
Informacje dotyczące przywrócenia pracy przedszkola od 25 maja 2020r.

Drodzy Rodzice!

W związku z planowanym przywróceniem pracy przedszkola od 25 maja 2020r., prosimy o zgłaszanie informacji przez rodziców zainteresowanych formą opieki nad dzieckiem w naszym przedszkolu.

Powyższe zgłoszenie prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20.05.2020r. (środa) do godz. 15.00.
W temacie wiadomości prosimy wpisać „Zgłoszenie – powrót do przedszkola”.

Wniosek do pobrania ze strony internetowej przedszkola. pdf 32x42

Godziny pracy przedszkola od 6.30 do 16.30. Będą utworzone trzy grupy, w zależności od ilości zgłoszonych dzieci będą tworzone grupy mieszane.

Zgodnie z zaleceniem MEN, GIS, MZ i MPIPS informujemy, że w pierwszej kolejności z opieki mogą korzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu m. in. dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Jednocześnie prosimy, aby podjęli Państwo świadomą decyzję oddając dziecko do przedszkola w trakcie pandemii, ponieważ bierzecie Państwo odpowiedzialność za jego zdrowie i życie.
Zgłoszenie dziecka do przedszkola w tym czasie nie jest jednoznaczne z jego przyjęciem, ze względu na rygorystyczne procedury sanitarne.

O PRZYJĘCIU DZIECKA BĘDZIEMY PAŃSTWA INFORMOWAĆ INDYWIDUALNIE.

Prosimy rodziców, aby wypełniony i podpisany wniosek przysłali w formie elektronicznej na skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie skanu lub fotografii.

Prosimy także o zapoznanie się z "Procedurami funkcjonowania przedszkola w czasie pandemii COVID-19".pdf 32x42

Niepublicznego Przedszkola "Mali Odkrywcy" w Różnowie

Our website is protected by DMC Firewall!