Wyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy, że w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym na najpiękniejszą zakładkę do książki organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Mali Odkrywcy"€
w Różnowie nagrody główne oraz wyróżnienia zdobyli następujący laureaci:

Nikola Szymańska (Oddział przedszkolny w Tuławkach)

Zuzia Petynka (Przedszkole Samorządowe w Słupach)

Madzia Śledzińska (Przedszkole Samorządowe w Dywitach)

Kajtek Powroźnik (Przedszkole „Akademia Malucha” w Spręcowie)

Wyróżnienia:

Hania Obuchowicz (Przedszkole Samorządowe w Dywitach)

Zosia Załęcka (Przedszkole Samorządowe w Słupach)

Karol Żukowski (Oddział przedszkolny w Tuławkach)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania i spróbowania swoich sił w konkursie plastycznym. Nagrody zostaną wręczone we wtorek 8 maja w przedszkolach uczestników.

Lista Kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych.

UWAGA RODZICE!
W przedszkolu dostępna jest lista Kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych.

Przypominamy, że postępowanie uzupełniające zaczyna się od 3 do 9 kwietnia 2018r. - w tym terminie przyjmujemy wnioski, które dostępne są w placówce lub tu.

Lista Kandydatów zakwalifikowanych do naszego przedszkola

UWAGA RODZICE,

W przedszkolu ogłoszona jest lista Kandydatów zakwalifikowanych do naszego przedszkola.

Prosimy Rodziców tych dzieci o potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

Wolę przyjęcia można składać od 23 marca do 29 marca, natomiast 30 marca 2018r. podana zostanie przez komisję rekrutacyjną lista Kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych (zgodnie z Harmonogramem rekrutacji).

Prosimy, aby pamiętać, że samo złożenie wniosku oraz zakwalifikowanie Kandydata nie zapewni mu miejsca (j.w. należy złożyć jeszcze wolę przyjęcia).

Wniosek o przyjęcie dziecka do Niepublicznego Przedszkola Mali Odkrywcy w Różnowie.

pobierz plik

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Dywity w roku szkolnym 2018/2019

pobierz plik

Więcej artykułów…