• slider1.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
  • slider5.jpg

Wniosek o przyjęcie dziecka do Niepublicznego Przedszkola Mali Odkrywcy w Różnowie

Drodzy Rodzice,

24 kwietnia 2019r. Rada Gminy Dywity podjęła uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu dla przedszkoli niepublicznych.

Projekt konkursu trafi teraz do Urzędu Wojewódzkiego, czas na jego sprawdzenie wynosi 30 dni, (jednak zazwyczaj trwa to krócej). Następnie projekt trafia do Dziennika Ustaw, gdzie przez dwa tygodnie się uprawomocnia. Po tym czasie zostaje ogłoszony konkurs, który trwa 21 dni. W związku z powyższym, zawiadomienia o przyznanym miejscu w przedszkolu, Wójt będzie wysyłał w czerwcu lub na początku lipca.

Jeżeli nasze przedszkole wygra konkurs, opłaty pozostaną takie, jak dotychczas,
tzn. wyżywienie - 8zł/dzień oraz za czas spędzony w przedszkolu 1zł /godz poza godz. 8:00-13:00.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 171 325 - Anita Kędzierska.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że przyjmujemy już Wniosek o przyjęcie do przedszkola

pdf 32x42

Procedura w sprawie podjęcia uchwały trwała tak długo, ponieważ zmieniła się podstawa prawna. Gmina musiała się do niej ustosunkować.

Nowa ustawa mówi o tym, że dziecko, które dostaje się do placówki niepublicznej pobierającej opłaty jak przedszkola publiczne, ma mieć zagwarantowane, że na czas trwania nauki te opłaty się nie zmienią.

Our website is protected by DMC Firewall!